KRT PRD SKRZ DRN, ZPRV ZHLT HRST ZRN.

FanClub hS

Profil na MySpace

Napište nám :)

Kuza

No to nas tesi, Doktore :-) Mam pocit, ze to vypada tak na dva koncerty rocne :-) Takze dalsi...

Doktor (Michal Svoboda)

Teda - moc pekne vam to hraje! Az updatnete seznam koncertu, prijdu se podivat :-) Mejte se, M.

simír Chomutov

Mam song co tam vopčas hrávám, tak tam dorazim dřív, aby sme to mohli naskoušet, a doufám že si...

simír Chomutov

Klucí už se na vás těšim! Fest zakalíme v Chráštanech

ekrtv

Nejen Pindík, ale celý vystoupení na Maspustu má Ondra, je to sejmuto z mixpultu - můžete to hned...

Kuza

Mily Jakoubku. Jsi prvni, kdo si vsiml, ze jsme intelektualni kapela!!! Gratulujeme!!! Zaznam...

[všechny vzkazy]

Novinky

Pokřtěno!!

A je to upečeno, pokřtěno! V sekci MP3 můžete stahovat, pouštět až vám upadnou uši.

Křest CD

Křest CD

No tak to na našich stránkách vypadá, že jsme asi umřeli nebo co???. Ale to je veliký omyl, přátelé! Jen na stránky trošku kašleme, nó. ...asi nejsme dost multimediální...

Kapela se totiž nefláká, ale poctivě tvoří a točí nové demo CD. Jeho název název je "DE-GE" (za prvé se tak cítíme* a za druhé jsou to jediné dva akordy, které spolehlivě ovládáme). Tak pokud si je chcete přijít poslechnout, rádi vás uvidíme na křtu 27.4. v RC Kain na Žižkově (viz koncerty). Jo abych nezapoměl, podtitul je "vařila holčička kašičku, komu dala, tomu dala, jenom na nás se zase nedostalo", ale to už komentovat netřeba... ;-)

Jinak máme i jiná vystoupení, ale to bysme nesměli být líní a někdo by to musel na stránky napsat. Že jo, pánové!? Třeba se někdo časem najde...

Tak zatim... Kůža

*někteří stále, někteří po pár pivech

Rock 2007 je skoro za náma

Tak! Poslední letošní koncert máme za sebou. Děkujeme všem, kteří jste se přišli do Violy s námi pobavit. Že se besídka vydařila můžete vidět na pár fotkách v galerii. Pokud by to někomu nestačilo, víc fotek najdete v galerii našeho kamaráda Richarda na http://picasaweb.google.com/ricarderon/HappySapiens . Děkujeme všem z Violy za maximální vstřícnost a našemu kamarádovi Honzovi Dubnovi za skvělý zvuk!

Přejeme Vám všechno nejlepší do roku ěééá (pro ty, kteří mají pouze anglickou klávesnici překládám 2008 :-) a ahoj zas na nějaké příjemné akcičce.

Vaši HS.

22.12. 2007 | Přidat komentář

Poslední koncert (letos:-)

Naši krásní, mladí přátelé. Díky ohromné poptávce pro Vás agentura LIST připravila na 20.12.2007 vánoční koncert skupiny Happy Sapiens and guests. Tentokrát v prostorách divadla Viola - Národní třída 7. Začátek 20h, vstupné dobrovolné. Dárky nenoste, jen přijďte - dárečci :-)))
10.12. 2007 | Přidat komentář

Křest v Kozlovicích

Jen heslovitě: - skvělý a početný publikum. - vynikající cimbálovka! - místní voleybalový team za jedna :-) - kapela Trifid (Trifidi?? nebo tak nějak, za takových podmínek se to nedalo zapamatovat :-)) úžasná! - bezva jsme si zatancovali - játra celkem dobrý, ledviny a ostatní orgánové taky - známe nový slovo - "Vařonka" - cesta zpátky druhý den v 9:00 šílená, ale auto jsme společnými silami na silnici udrželi :-) - více takových akcí, žijeme jen jednou :-)
15.11. 2007 | Přidat komentář
Strana: « 1 | 2 | 3 | 4 »