KRT PRD SKRZ DRN, ZPRV ZHLT HRST ZRN.

FanClub hS

Profil na MySpace

Napište nám :)

Kuza

No to nas tesi, Doktore :-) Mam pocit, ze to vypada tak na dva koncerty rocne :-) Takze dalsi...

Doktor (Michal Svoboda)

Teda - moc pekne vam to hraje! Az updatnete seznam koncertu, prijdu se podivat :-) Mejte se, M.

simír Chomutov

Mam song co tam vopčas hrávám, tak tam dorazim dřív, aby sme to mohli naskoušet, a doufám že si...

simír Chomutov

Klucí už se na vás těšim! Fest zakalíme v Chráštanech

ekrtv

Nejen Pindík, ale celý vystoupení na Maspustu má Ondra, je to sejmuto z mixpultu - můžete to hned...

Kuza

Mily Jakoubku. Jsi prvni, kdo si vsiml, ze jsme intelektualni kapela!!! Gratulujeme!!! Zaznam...

[všechny vzkazy]

Novinky

Martin aneb tak zas můžem koncertovat...

Po kratším období vákua na postu frontmana, které bych charakterizoval jedním slovem undergroundové (a dále už nerozmazával) se dáváme do pohybu trošku jiným směrem. Setkali jsme se s, teď už můžu říct kamarádem, Martinem Ševčíkem, který skončil pátý v posledním kole "superstar". Martin právě vydává svoje první CD "Můj barevný svět" a hledal kapelu, která by s ním absolvovala jeho živé provedení na několika koncertech. Vrhli jsme se proto před dvěma měsíci do usilovného zkoušení a nacvičili všech 11 věcí z CD. Máme už za sebou jeden príma koncert v Kozlovicích na Moravě (Martinova rodná hrouda) a v pondělí 22.10. proběhne křest CD v klubu Kain na Žižkově. Víc se o tom dočtete na Martinovejch stránkách www.martin-sevcik.cz - přecijen jsou aktualizované poněkud častěji než naše :-) Do konce roku nás pak čeká ještě pár dalších koncertů a co se bude dít dál necháváme koňovi. :-)

Mějte se fajn. Kůža

18.10. 2007 | Přidat komentář

Změny v kapele

Nazdar lidičkové, tak jsme bez zpěvačky. Vypadá to na rozchod po dobrém (velmi neobvyklé :-), takže si s námi, doufáme, při nějaké příležitosti zahostuje. Třeba pro kočku. Irčo hodně štěstí do budoucna!!!

No a dál se uvidí, možná zůstanem ve čtyřech - a to bych vám nepřál :-) nebo vymyslíme ještě nějakou jinou variantu.

A máme i jiné novinky. Venca čeká další přírůstek do rodiny - bohužel nevím přesně kdy :-) No a u Majkla DE-GE Knedlíka Stehlíka to vypadá v září na svatbu!! Teda jestli si to jeho nastávající lepší polovička a dobrá duše včas nerozmyslí :-)

Zatím čus Kůža

Masopust v úněticích

Díky za skvělou akci, v níž dominovala především bravurně předvedená část baletu Labutí jezero od P. I. Čajkovského. Tančil petrohradský baletní soubor (jméno jsem bohužel zapoměl :-) za doprovodu naší maličkosti. Ovace neznaly mezí a nám se opět rozšířil instrumentální repertoár :-)

Rakovník

!Zoltáne, díky za pozvání do KD Rakovník!

Celkem pěknej koncík, teda alespoň nám se hrálo dobře :-) a moc pěknej sál. Lidičky spíš poschovávaný u stolů ikdyž jich jinak bylo dost. Příště to bude určitě lepčí :-)

Lastminute předvánoční hraní

Již tradiční předvánoční křest CD, těšte se vystoupí nejen kouzelník.

Zdrávas kamarádi, jestli máte někdo nějaký zbytečný věci, přineste je prosím, nestíháme. Zároveň pomůžete vytlumit místnost aby to lépe hrálo.

23.12.2007, 20:00 Na slamníku, Praha 6, Wolkerova 12

Strana: « 1 | 2 | 3 | 4