KRT PRD SKRZ DRN, ZPRV ZHLT HRST ZRN.

FanClub hS

Profil na MySpace

Napište nám :)

Kuza

No to nas tesi, Doktore :-) Mam pocit, ze to vypada tak na dva koncerty rocne :-) Takze dalsi...

Doktor (Michal Svoboda)

Teda - moc pekne vam to hraje! Az updatnete seznam koncertu, prijdu se podivat :-) Mejte se, M.

simír Chomutov

Mam song co tam vopčas hrávám, tak tam dorazim dřív, aby sme to mohli naskoušet, a doufám že si...

simír Chomutov

Klucí už se na vás těšim! Fest zakalíme v Chráštanech

ekrtv

Nejen Pindík, ale celý vystoupení na Maspustu má Ondra, je to sejmuto z mixpultu - můžete to hned...

Kuza

Mily Jakoubku. Jsi prvni, kdo si vsiml, ze jsme intelektualni kapela!!! Gratulujeme!!! Zaznam...

[všechny vzkazy]

Tak Pravil Mike

Zdrávas buď matičko zemi, nebo jak se to vlastně říká. Prostě žijem a nějak nás to baví. Každopádně ať už smícháte jakoukoli náladu, člověka, barvu, vůni pokaždý z toho vypadne něco jinýho. Mno a tak je tomu i v tomhle dosti kořeněném případě typu nás Degenů, neboli kapelky Happy flákota!

Jasně kecám, samo že Happy Sapiens, ale to už je můj dlouholetej problém zlehčování, ironie, cynismu a tak vůbec, skoro bych řekl vůdce nanana vůdce-haha to taky nikdo nepochopí to je ze Simpsonů. Možná tak můj brácha, což je mmj taky dlouholetý přítel kapely. Přítel kapely tzn., že nám tahá bedny, popř ozvučí koncert a pokaždý si nezapomene koupit vstupenku bo by podpořil naše Happy dege art, o kterém se v kuloárech začíná mluvit s pochvalným mručením. Prr tenhle utíkáček Mike-postupně.

Já hurá 16let a svět mi leží u nohou, paráda, trošku pankárna, ale děsná pohodička. První kapelky ze střední Prostěfurt - to byl prostěrychlejkonec, ale poprvý jsem chytil radost z toho ubližování lidem hlukem. To mi vlastně vydrželo dodnes. Pak už to jelo jako po másle a ani mi do mejch 18let nevadilo že mi na kytaře chybělo pár pražců. Odmaturovanej naprosto dospělej a strašně moc chytrej jak se vše má dělat radím v dalších kapelách mým dost starším kolegům. Mmj si tak pořád říkám kdy už za ty svý kecy dostanu vejplatu :-)

Ne ale vážně už uměli hrát a byla to moc fajn doba- éra Teepees. Ta vaše oblíbená píseň mám sexu plný tělo pochází z téhle doby! Ještě jednou díky Půpo a Jerry, byla to s váma superjízda, všechny ty Homolky a tak. Zasvěcení ví...

Bez muziky to prostě nejde. Pochopil jsem po návratu z 2letého školení u araba jménem Jessy, jak co nejrychleji dopravit pizzu uprostřed Londýna na místo určení neviděn bubákem zákona...

Tak konečně vzniká supernaturální hvězdná formace Wellbloud! Nerozlučná dvojka Mike-Ondrus do toho za doprovodu kolikrát až 7 dalších lidí jsou na vrcholu, staďáky praskaj ve švech! Opravdu velká řada muzikantů, alespoň pár nejdelších stálic jako Láďa,Míša, Janina,Tomas,Roman,Jára... stojí za velký aplauss! Mno ale nic netrvá věčně a chápu že buď zmizí moje kámošský fórky, nebo půjdu a tak jsem šel....

Tak se tak plácám, asi půl roku ukecávám Kůžu, až ho nakonec potkávám zcela vyhladovělého po kapelce - prostě nám uzrál..haha snad toho dnes nelituje, ale řekl bych spíš že ne neb se občas usměje, teda když se nikdo nedívá. Podle něj jsem neřiditelný torpédo, ale to je blbost, jsem včera viděl jeden akčňák a tam bylo, že všechny torpéda jsou nějak řízený, tohle bylo na zvuk a Mike Daglesů ho naváděl a spasil nějakou svatbu či co - strašná blbina, pozor!!!

Prostě jedeme 21století, zdaleka zjišťuju nejsme moc dospělí a strašně nás to baví. Ať už hrajem v jakýkoli sestavě. Začátek byl našláplej jak když vlezeš ledovej do sauny, tváří se to nekonečný... hele udělej mi radost a nevyráběj tyhle bezva přirovnámí.

oki douky!

Takže kočičko! neřikej mi kočičko! To je teda super intervjů....

Já s kejtrou a energii, moje eso peso v rukávu nejlepší bubeník na světě Venca, kterýho mám skladem ve sklepě. Zbyl mi jěště z minulé kapelky s Tomem který hraje ságo a po roce kapelku opouští ve stylu dege žel / neplatil příspěvky na elektriku a to se prostě nedělá, ale uz se polepšil a je v poho - bydlíme ve stejným baráku, co má takový ty starý ornamentama zdobený vstupní dveře, Kušuj!!! Javor..

Protože já mám víc energie, než informací o kytaře hledáme opravdového kytaristu. Po mnoha neúspěšných pokusech, kdy se fronta na konkurz táhla přes vysoké žižkovské hřebeny. Přišla perla a to doslova.

Ing. Onřej Ekrt I!

Nemluvil a zahrál.....toaleta byla v tu chvíli plná a chyběl jen voc sing prostě skřivan. Tady bych rád upozornil že jsem byl od začátku proti opačnému pohlaví. Jako do kapely, jinak jsem .....

Slečna Bětka... Měním názor, človíček, duše, guru, miluje život, zpěv, leč nemiluje tvrdou muziku. Bylo to s ní ale báječné, díky,díky slunce života.

Po ní přišla Irča, z mé strany no comment........

Mno a když i Irča odchází - jsme asi fakt De-Ge! Zkoušíme co se dá, docházej nápady a prachy, tak odjíždíme na turné s Martinem Ševčíkem. Trochu jsme se vyblbli, zahojili, ale byl to jen tzv. temporary job...

Nikdo nezpívá, ale kšefty nám padaj do klína a lidi to chtěj, takže zpíváme všichni tři a je to pro mě ta největší pohoda :-)

De-Ge Mike Knedlík

ps vzhůru k lepším zítřkům!!!!!!!!!

Zpět